Lokalnmy IdN Limanowa


A G R O T U R Y S T Y K A


 JAZDA KONNA - KULIGI

- Miasto Mszana Dolna

- Zając Lucyna, ul. Stawowa 35, tel. 331-01-99
- Rupniów

 - Janina i Czesław Kaim , 34-652 Nowe Rybie Rupniów 157, tel. 332-23-25


 
  Gospodarstwa Agroturystyczne

Miasto Limanowa
1. Irena Kowalska, ul. E. Orzeszkowej 3
    34-600 Limanowa, tel.
0504479136

Miasto Mszana Dolna
1. Lucyna Zając, ul. Stawowa 35
    34-730 Mszana Dolna, tel. 33-10-199

2. Jan Szynalik, ul. Stawowa 33
    34-730 Mszana Dolna, tel. 33-11-685

3. Celina Szynalik, ul. Stawowa 
    34-730 Mszana Dolna, tel. 33-11-681

4. Franciszek Sitkowski, ul. Zakopiańska 30a
    34-730 Mszana Dolna, tel. 33-11-269

5. Kazimierz Pieron, ul. Krakowska 54
    34-730 Mszana Dolna, tel. 33-10-333

6. Krystyna Kaleta, ul. Słoneczna 2a
    34-732 Mszana Dolna, tel. 33-11-660

Gmina Limanowa

Śliwa Anna „Nad stawem”, Sowliny 301, 34-600 Limanowa, tel. 508 518 7951. Śliwa Anna „Nad stawem”
  
Sowliny 301, 34-600 Limanowa, tel. 508 518 795, http://www.staw.limanowa.pl , kontakt@staw.limanowa.pl

 

 

 

 

2. Krystyna Kurczab, Sowliny nr 64
    34-600 Limanowa, tel.
500-280-764, 18/33-73-618, www.u-krystyny.agroturystyka.pl , e-mail: u.krystyny@interia.pl

 

 

 

3. Stefan Hutek, Stara Wieś 751
    34-600 Limanowa, tel. 33-29-076

4. Teresa Dudzik, Pasierbiec 109 Początek strony
    34-651 Limanowa 3, tel. 33-76-324

5. Maria Ptaszek, Pasierbiec 37
    34-651 Limanowa 3, tel. 33-76-273

6. Jacenty Musiał, Łososina Górna 30
    34-651 Limanowa 3, tel. 33-76-310

7. Kazimierz Sowa, Sowliny 16a
    34-600 Limanowa, tel. 33-73-738

8. Józefa, Marian Opachowie, Nowe Rybie 164
    34-652 Nowe Rybie, tel. 33-22-350

9. Beata Niewczas, Męcina 444
    34-654 Męcina, tel. 33-27-017

10. Danuta Smoleń, Męcina 528
    34-654 Męcina, tel. 33-27-067

11. Kazimierz Piwowar, Męcina 236
    34-654 Męcina, tel. 33-27-071

12. Krystyna Kuźma, Męcina 573
      34-654 Limanowa, tel. 33-27-015

13. Zofia Rębilas, Męcina 368
      34-654 Męcina, tel. 33-27-625

14. Janina Orczykowska, Męcina 152
      34-654 Męcina 

15. Maria Wyżycka Stara Wieś 449
      34-600 Limanowa, tel. 33-73-445

16. Stanisław Marcisz, Stara Wieś 152
      34-600 Limanowa, tel. 33-29-121

17. Bernadetta Król, Siekierczyna 332
      34-600 Limanowa, tel. 33-29-627

18. Maria Tokarz, Siekierczyna 349
      34-600 Limanowa, tel. 33-29-669

19. Janina Kaim, Rupniów 159
      34-652 Nowe Rybie, tel. 33-22-325

20. Janina Cempa, Pisarzowa 104
      34-653 Pisarzowa, tel. 33-28-010

21. Józefa Marcisz, Pisarzowa  Początek strony
      34-653 Pisarzowa, tel. 33-18-111 wew. 144

Gmina Dobra
1. Maria Marek Dobra 106
    34-642 Dobra, tel. 33-25-857 wew.57

2. Krystyna Czyrnek Dobra 290
    34-642 Dobra, tel. 33-25-857 wew.159

3. Zofia Nowak Dobra 635
    34-642 Dobra, tel. 33-25-857 wew.117

4. Maria Michorczyk Jurków 10
    34-643 Jurków, tel. 33-25-857 wew.254

5. Maria Szyrszeń Jurków 58
    34-643 Jurków, tel. 33-25-857 wew.132

6. Lucyna Niedośpiał Jurków 150
    34-643 Jurków, tel. 33-25-857 wew.199

7. Eugeniusz Janas  Jurków 233
    34-643 Jurków, tel. 33-25-857 wew.409

8. Maria Rapacz Jurków 8
    34-643 Jurków, tel. 33-25-857

9. Danuta Janas Jurków 233
    34-643 Jurków, tel. 33-25-857

10. Danuta Kulig Chyszówki 40
      34-643 Jurków, tel. 33-25-857

11. Maria Janas Chyszówki 152
      34-643 Jurków, tel. 33-25-857 wew.199

12. Józefa Zawada Chyszówki 103
      34-643 Jurków, tel. 33-25-857 wew.210

13. Stanisław Smaga Przenosza 60
      34-642 Dobra, tel. 33-25-395 wew.54
Początek strony

Gmina Kamienica
1. Władysław Bulanda Kamienica 560
    34-608 Kamienica, tel. 33-23-232

2. Zofia Kula Kamienica 540
    34-608 Kamienica, tel. 33-23-019

3. Waleria Ratajczyk Kamienica 502
    34-608 Kamienica, tel. 33-23-140

4. Eugeniusz Kuziel Szczawa 372
    34-607 Szczawa, tel. 33-24-019

5. Justyna Chlipała Szczawa 378
    34-607 Szczawa, tel. 33-24-154

6. Maria Sroka Szczawa 271
    34-607 Szczawa, tel. 33-34-021

7. Aniela Kowalik Szczawa 274
    34-607 Szczawa, tel. 33-24-251

8. Józef Mikołajczyk Szczawa 6
    34-607 Szczawa, tel. 33-24-101

9. Weronika Postrożny Szczawa 325
    34-607 Szczawa, tel. 33-24-038

10. Bożena Mazur Szczawa 136
      34-607 Szczawa, tel. 33-23-214

11. Maria Ranosz Zalesie 96
      34-608 Kamienica, tel. 33-23-449

12. Władysława Gancarczyk Zalesie 205
      34-608 Kamienica, tel.
33-46-706

13. Maria Błachut Zalesie 38
      34-608 Kamienica, tel. 33-46-734
Początek strony

Gmina Laskowa
1. Krystyna i Czesław Orzeł Laskowa 371
    34-602 Laskowa, tel. 33-33-057

2. Bogusława Bakałarz Laskowa 158
    34-602 Laskowa, tel. 33-33-079

3. Maria Chochlińska Kamionka Mała 208
    34-602 Laskowa, tel. 33-33-226

4. Rozalia Orzeł Kamionka Mała 208
    34-602 Laskowa, tel. 33-33-117

5. Stanisław Filipek Jaworzna 117
    34-602 Laskowa
Początek strony

Gmina Łukowica
1. Maria Hebda Przyszowa 364
    34-604 Przyszowa, tel. 33-36-477 wew.145

2. Józefa Marcisz Przyszowa 381
    34-604 Przyszowa, tel. 33-36-477 wew.144

3. Tomasz Leśniak Stronie 130
    34-604 Przyszowa

  Gmina Mszana Dolna
1. Maria i Stanisław Farganus Łostówka 243
    34-730 Mszana Dolna, tel. 33-11-839

2. Maria Chorągwicka Łostówka 14
    34-730 Mszana Dolna, tel. 33-11-809

3. Danuta Pajdzik Łętowe 171
    34-733 Mszana Górna, tel. 33-15-429

4. Anna Kołodziej Łęntowe 27
    34-733 Mszana Górna, tel. 33-15-368

5. Czesława Czech Kasinka Mała 173
    34-743 Kasinka Mała, tel. 33-13-083

6. Janina Lipień Kasinka Mała 278
    34-743 Kasinka Mała, tel. 33-13-080

7. Józef Bierowiec Kasinka Mała 471
    34-743 Kasinka Mała, tel. 33-13-086

8. Maria Murzyn Raba Niżna 76
    34-731 Raba Niżna, tel. 33-16-397
Początek strony

Gmina Niedźwiedź
1. Danuta Hudomięt Poręba Wielka 506
    34-735 Niedźwiedź, tel. 33-17-612

2. Barbara Cichańska Poręba Wielka 224
    34-735 Niedźwiedź, tel. 33-17-642

3. Marek Zapała Poręba Wielka 480
    34-735 Niedźwiedź, tel. 33-17-250

4. Józefa Haras Poręba Wielka 91
    34-735 Niedźwiedź, tel. 33-17-654

5. Józefa Rusnak Poręba Wielka 112
    34-735 Niedźwiedź, tel. 33-17-777

6. Józefa Lupa Poręba Wielka 572
    34-735 Niedźwiedź, tel. 33-17-766

7. Stanisław Ryś Poręba Wielka 168
    34-735 Niedźwiedź, tel. 33-17-212

8. Stanisław Ogiela  Poręba Wielka 105
    34-735 Niedźwiedź, tel. 33-17-685

9. Helena Zapała Poręba Wielka 182
    34-735 Niedźwiedź, tel. 33-17-228

10. Józef Siewierz Poręba Wielka 163
      34-735 Niedźwiedź, tel. 33-17133

11. Stanisława Cieniawska Poręba Wielka 238
      34-735 Niedźwiedź, tel. 33-17-179

12. Janina Pram Poręba Wielka 475
      34-735 Niedźwiedź, tel. 33-17-250

13. Stanisław Smaciarz Podobin  190
      34-735 Niedźwiedź

14. Roman Palka Niedźwiedź 275
      34-735 Niedźwiedź, tel. 33-17-263

15. Jan Kochniarczyk Konina 11
      34-735 Niedźwiedź, tel. 33-17-203

16. Maria Krzan Konina 118
      34-735 Niedźwiedź, tel. 33-17-539
Początek strony

Gmina Tymbark
1. Aleksander Kuc Podłopień 129
    34-650 Tymbark, tel. 33-25-129

2. Krystyna Kordeczka Podłopień 85
    34-650 Tymbark, tel. 33-25-119

3. Jan Tajduś Podłopień 199
    34-650 Tymbark, tel. 33-25-788

Powrót na stronę głównąlimanowa.idn.org.plNa stronę główną - LIMANOWA.IDN.ORG.PL

Początek stronyPoczątek strony   

   Ostatnia modyfikacja:  wrzesień 2011, adres w trybie graficznym ze względu bezpieczeństwa
www.kodeki.org/?17iuk4bgjfekeio0018d5
[kliknij na link aby do mnie napisac]

  Moja wizytówka!

Najlepiej oglądać używając IE wersji 6.0 lub nowszej i rozdzielczości 800 x 600


Copyright:
Limanowa - wirtualny lokalny serwer Internetu dla Niepełnosprawnych
Strona główna: Limanowa -  lokalny serwer Internetu dla Niepełnosprawnych 2001-2011.