Powrót na stronę głównąLimanowa.idn.org.pl Na stronę główną - LIMANOWA.IDN.ORG.PL
 

Oazy 2001 - wspomnienia

Bóg prowadzi mnie przez duchową pustynię, pomógł mi dojść do oazy radości i pokoju, jak uczynił to z Izraelitami.

Ewa Rutka

 

Ja na oazę przyjeżdżam, bo jestem bardzo z niej zadowolona. Uczestniczę w oazach od samego początku. Jest wspaniale. Wszyscy dobrze się bawią. Nie ma różnic między niepełnosprawnymi i sprawnymi. Chciałabym prosić, aby te oazy trwały nadal.

Beata Czernikowska

 

Jestem na oazie już szósty raz. Bardzo dobrze się na niej czuję. Bardzo mili są opiekunowie, księża i klerycy. Chciałabym przyjechać tutaj na przyszły rok.

Aga Woźniak

 

Jestem po raz pierwszy na oazie. Jestem starszą osobą. To, że tutaj jestem uważam za nagrodę od Boga za moje życie. Jestem zachwycona pobytem na oazie i chciałabym w przyszłym roku tu jeszcze raz przyjechać.

Stanisława Ciukaj

 

W tym roku jestem drugi raz na oazie. Przyjeżdżam na nią, aby spotkać się z przyjaciółmi, poznać nowych ludzi. Jest to jedyna okazja, aby się wyrwać z domu. Chętnie tu przyjeżdżam, gdyż na oazie panuje wspaniała atmosfera. Chciałabym podziękować kadrze za tworzenie tej atmosfery.

Alicja Falkowska

 

Jestem na oazie dziewiąty raz. Przyjeżdżam tu, aby spotkać przyjaciół, jestem bliżej Boga. Odczuwam wewnętrzną przemianę duchową. Problemy stają się łatwiejsze. Mam czas, aby przemyśleć różne sprawy. Uważam, że nie mam, co narzekać bo widzę, że i tak dużo dostałam od Boga.

Basia Kujawa

Początek strony

 

      Po raz 15 Duszpasterstwo Niepełnosprawnych Ruchowo Diecezji Tarnowskiej wraz z Katolickim Stowarzyszeniem „Cyrenejczyk” zorganizowało turnusy oazowe dla swoich podopiecznych. W tę ideę włączyło się wiele Osób i Instytucji, które udzieliły nam swojego wsparcia. Dlatego też tą drogą pragniemy Im za wszystko podziękować. O przyjęcie wyrazów wdzięczności prosimy: Księży Moderatorów, Księży Proboszczów z Kąclowej oraz Młynnego, Siostry Zakonne oraz wszystkich ofiarodawców i sponsorów: Panu Józefowi Oleksemu, Panu Doktorowi Janowi Cinie, Paniom Artystkom Stanisławie Kumorek oraz Marta Obierzychleb oraz Firmom RSZiZb. z Limanowej, EMPOL Tylanowej , Goldrop, PPPS TYMBARK, OSM Limanowa, PPL KORAL, Sklepowi Uniwersam, Aptece Centrum, Aptece Higieja, Piekarni Państwa Pajor, Hurtowni Pani Frączyk, Sklepowi Składnica.

 

  Początek strony

 

 

Powrót na stronę głównąLimanowa.idn.org.pl Na stronę główną - LIMANOWA.IDN.ORG.PL

Kilka słów o autorze witryny Szukam sponsora witryny Problemy Osób Niepełnosprawnych >>>>>>>>>>>>> Szukam sponsora witryny Problemy Osób Niepełnosprawnych >>>>>>>>>>>>> Szukam sponsora witryny Problemy Osób Niepełnosprawnych >>>>>>>>>>>>> Szukam sponsora witryny Problemy Osób Niepełnosprawnych >>>>>>>>>>>>> Szukam sponsora witryny Problemy Osób Niepełnosprawnych >>>>>>>>>>>>> Szukam sponsora witryny Problemy Osób Niepełnosprawnych >>>>>>>>>>>>> Szukam sponsora witryny Problemy Osób Niepełnosprawnych >>>>>>>>>>>>>Szukam sponsora witryny Problemy Osób Niepełnosprawnych >>>>>>>>>>>>>Szukam sponsora witryny Problemy Osób Niepełnosprawnych >>>>>>>>>>>>> Szukam sponsora witryny Problemy Osób Niepełnosprawnych >>>>>>>>>>>>> Szukam sponsora witryny Problemy Osób Niepełnosprawnych >>>>>>>>>>>>> Kilka słów o autorze witryny

Parę słów o obsługującm witrynę, serdecznie wszystkich zapraszamOstatnia modyfikacja:  maj, 2003  e-meil do obsługującego witrynę  romans@idn.org.plPoczątek stronyPoczątek strony    INTERNET dla NIEPEŁNOSPRAWNYCH - IdN1Strona wyróżniona przez serwis NonProfit.pl